Ryby k Aulonocarám

Diskusia o cichlidách z jazera Malawi

Re: Ryby k Aulonocarám

Poslaťod opicka » Str 21. Aug 2013 7:33:17

No ja mam kombinaciu aulonocari a mbuni. Zatiaľ tam je kľud jedine na čo som musel dať pozor bola strava. Keďže strava sa trošku líši tak som sa naučil kŕmiť kombinaciu vločky a granule. Avšak nedávno som našiel super krmivo tu na portáli po domácku vyrobené a mbuni to krásne žerú, aulonocari majú svoje a je tam klud. To je asi jediná vec čo som si dal pozor asi väčší nech majú rovnako stravu. Ale myslím si že ak sa to nejako zariadi kludne aulonocara a mbuni môžu byť spolu. Môj názor
opicka
 
Príspevky: 30
Images: 0
Registrovaný: Pon 04. Feb 2013 16:37:14
Bydlisko: SR, Levice
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Reklama

Re: Ryby k Aulonocarám

Poslaťod heno96 » Štv 29. Aug 2013 7:54:51

Ja s kŕmením nemám problém a v akva mám mbuny, aulonocary a copadichromisi, scieanochromisi, dimidiochromisi, cyrtocary a placidochromisi. Mbuny s aulonocarami sa mi už začínajú vytierať. Kŕmim len vločkami cca 7druhov a mraz. artémiou a cyklopom a kŕmim 3-4 krát do dňa. A vždy večer dávam Tropical spirulina super forte.
Obrázok užívateľa
heno96
 
Príspevky: 936
Registrovaný: Ned 01. Aug 2010 21:34:44
Bydlisko: Martin-Tomčany
Has thanked: 12 times
Been thanked: 21 times

Re: Ryby k Aulonocarám

Poslaťod Miriama » Sob 19. Aug 2017 11:57:15

Ahojte som tu nová a nerada buď on pokazila niečo ohľadom kŕmenia.mam mbuny a keď som im bola kupovať krmivo,tak predajca bol šikovný a predal mi krmivo Sera granureed.xo je pre mäsožravé ryby.mozem moje mbuny kŕmiť týmto krmivom?a mám aj tetra cichlid granules.su to vhodné krmiva?
Miriama
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pia 07. Júl 2017 9:08:38
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Predchádzajúci

Späť na Malawi cichlidy


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia